گردو یاسوج و زنانی که با پوست آن موهای خود را رنگ می کنند

گردو برای دستگاه گوارش مفید است
گردو سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 است که باعث ساخت کلاژن می شود که به بهبود خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کند. (انتشار برای مشتریان خبرگزاری آلمانی “dpa” رایگان است.

استفاده از تصویر فقط با متن ذکر شده و با ذکر منبع امکان پذیر است.) عکس: dpa
گردو را به صورت تازه یا با غذاهایی مانند قطایف (آلمانی) مصرف می کنند.
26/7/2017
یک مطالعه اخیر آمریکایی گزارش داد که رژیم غذایی غنی از گردو یاسوج به طور قابل توجهی به سلامت و ایمنی سیستم گوارش کمک می کند.

 

این مطالعه توسط محققان دانشگاه ایالتی لوئیزیانا و با همکاری موسسه آمریکایی تحقیقات سرطان انجام شد و در وب سایت علمی (EurekAlert) منتشر شد.

تیم تحقیقاتی مطالعه خود را بر روی گروهی از موش‌های آزمایشی انجام داد، بنابراین آنها به اولین موش‌ها مقداری گردو معادل حدود 60 گرم در روز برای انسان دادند، در حالی که گروه دیگر گردو نمی‌خوردند. این مطالعه تا ده هفته به طول انجامید.

محققان دریافتند گروهی که گردو مصرف می‌کردند، افزایش قابل توجهی در باکتری‌های مفید روده که در سلامت دستگاه گوارش نقش دارند، تجربه کردند.

باکتری های مفید روده در جذب برخی از مواد مغذی و تعادل بیولوژیکی بین گونه های مختلف باکتری که در روده مستقر می شوند، نقش دارند.

تیم تحقیقاتی گفت که سلامت روده به طور مستقیم با سلامت عمومی در بقیه بدن مرتبط است و افزودند که مطالعه آنها نشان می دهد که گردو سلامت روده را تقویت می کند.

۷۵ گرم گردو قدرت باروری مردان را بهبود می بخشد
گردو سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 است که باعث ساخت کلاژن می شود که به بهبود خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کند.

(انتشار برای مشتریان خبرگزاری آلمانی “dpa” رایگان است. استفاده از تصویر فقط با متن ذکر شده و با ذکر منبع امکان پذیر است.) عکس: dpa
گردو با کاهش فرآیند اکسیداسیون لیپیدها کیفیت اسپرم را بهبود می بخشد (آلمانی)
5/3/2017
یک مطالعه اخیر آمریکایی گزارش داد که مصرف منظم گردو (گردو) می تواند با بهبود کیفیت اسپرم به بهبود باروری مردان کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.