کاربرد عجیب شامپو داروگر که از تاریخ انقضا آن گذشته

نحوه انتخاب شامپوی مناسب برای طبیعت مو
مشخص است که هر نوع مو روش خاصی را برای مراقبت از آن می طلبد و باید با شامپویی متناسب با طبیعت آن شسته شود.

به گفته مجله The List ، کلید انتخاب شامپو داروگر مناسب این است که از تبلیغاتی که به شما می گویند این یا آن شامپو بهترین است، چشم پوشی کنید، زیرا همه شرکت ها در بازاریابی محصولات خود خلاق هستند، اما این لزوما به این معنی نیست که آنها بهترین هستند.

با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید از مرحله اول انتخاب شامپوی مناسب شروع کنید: تعیین نوع موی خود، آیا چرب، خشک، شکننده، رنگ شده است؟ همانطور که مشخص است باید نوع شامپویی را انتخاب کرد که با طبیعت مو سازگار باشد.

در مورد مرحله دوم، تعیین نوع پوست سر است، معمولا خانم ها دارای پوست سر چرب و موهای شکننده هستند، در این صورت باید شامپویی متناسب با پوست سر و نرم کننده مخصوص را انتخاب کنید.

با توجه به رقابت شدید بین شرکت های پزشکی و آرایشی. نحوه انتخاب شامپوی مناسب با توجه به نوع مو سوالی است که خیلی ها می پرسند.

 

علاوه بر افزایش تعداد این شرکت ها و افزایش تعداد تفریق و تفاوت آن در کیفیت ماده فعالی که به آن بستگی دارد.

و با توجه به اینکه چه نوع مویی مراد از اطاعت است با اختلاف بو و قیمت و کمیت و بدین ترتیب انتخاب به ارز پیچیده و مستلزم دلیل است. بنابراین سعی می کنیم یک راهنمای ساده برای انتخاب نوع مناسب موهایتان ارائه کنیم.

نحوه تعیین نوع مو و تاثیر آن در انتخاب شامپوی مناسب برای موهایتان
قبل از شروع فرآیند انتخاب شامپوی مناسب، باید نوع پوست مو یا آنچه را که پوست سر می نامیم مشخص کنید. تا بتوانیم نوع مناسبی را انتخاب کنیم که پاسخگوی خواسته های این نوع پوست باشد و البته از آنچه به آن استرس وارد می کند دور شویم. اما بسیاری از ما نمی دانیم چه نوع مویی هستند و یا حتی مشخصات آنها را نمی دانیم، بنابراین سعی می کنیم قبل از پرداختن به نحوه انتخاب شامپوی مناسب برای موهای خود به سرعت به آنها اشاره کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.