چطور کفش های سفید خود را تمیز کنیم ؟

کفش‌های کتانی کانورس یا آل استار به رنگ سفید امروزه جزو پرطرفدارترین‌ها هستند زیرا امکان ترکیب با بسیاری از لباس‌ها، پوشیدن هر روز، ورزشی و غیره را فراهم می‌کنند. گاهی اوقات بازگرداندن آنها به حالت اولیه دشوار است و نیاز به شستشوی خوب دارند. در این مقاله نکاتی را در مورد نحوه تمیز کردن پارچه‌های کانورت سفید به طوری که آنها بدرخشند را توضیح می‌دهیم.

Women's Superstar Cloud White and Core Black Shoes | Women's & Originals | adidas US
توصیه هنگام شستن

توصیه می کنیم اولین کاری که انجام می دهید، مهم نیست از چه روشی استفاده می کنید، تکان دادن آن ها و پاک کردن آثار خاک و سایر کثیفی ها از روی کف پا باشد. اگر دوست دارید، می‌توانید از برس کفش استفاده کنید تا مطمئن شوید که هیچ کثیفی وجود ندارد که بتوان آن را بدون مایع پاک کرد.
در مورد کثیفی روی سطح یا قسمت لاستیکی کتونی اورجینال، می توانید سعی کنید آن را با کمک دستمال مانند دستمال مرطوبی که برای بهداشت کودک استفاده می شود، پاک کنید. با این کار سطحی ترین اما تیره ترین کثیفی روی Converse سفید شما پاک می شود.

از صابون استفاده کنید

این اولین روش برای تمیز کردن کانورس سفید مخصوصاً برای از بین بردن کثیفی های فرو رفته در پارچه کانورس سفید شما مفید است، می توانید آن را با مخلوط آب و صابون ملایم یا یک ماشین ظرفشویی بشویید که همین اثر را به شما می دهد. شما باید آن را با کمک مسواک یا موارد مشابه، با دقت در حرکات دایره ای تمیز کنید.

صابون را با آب ولرم بشویید تا مطمئن شوید چیزی از آن باقی نمانده است.
سفید تمیز با آمونیاک صحبت کنید
همچنین برای سرسخت ترین لکه ها روی پارچه Converse خود، می توانید با افزودن کمی آمونیاک به مخلوط ذکر شده در بالا، آنها را پاک کنید، البته باید مطمئن شوید که از صابون ملایم استفاده می کنید تا واکنش ناخواسته ای نداشته باشید. مهم است که اجازه دهید کفش‌های کتانی‌تان در سایه خشک شوند و هرگز در آفتاب خشک نشوند تا از لک شدن یا زرد شدن آن‌ها جلوگیری کنید.

جوش شیرین

جوش شیرین یک ماده معمولی خانگی است که کاربردهای زیادی دارد، مانند خلاص شدن از شر لکه ها. اگر کانکس سفید شما به خصوص با مواد روغنی لک شده است، این گزینه برای شما مناسب است.

در این صورت فقط یک قاشق غذاخوری آب را می جوشانیم و با یک قاشق غذاخوری سرکه سیب و یک قاشق غذاخوری جوش شیرین مخلوط می کنیم. خوب هم بزنید تا خمیر یکدستی به دست آید. روی ناحیه کثیف بمالید و از یک برس یا مسواک برای شستشو استفاده کنید و حرکات دایره ای ایجاد کنید. خمیر را با مقداری آب گرم بشویید و بگذارید در جایی که هوا دارد خشک شود، اما نه زیر نور مستقیم خورشید.

 

خمیر دندان

این روش فقط برای تمیز کردن لکه‌ها و نقاط سختی که سرسخت هستند و بیرون نمی‌آیند توصیه می‌شود، زیرا استفاده از خمیر دندان روی کل کفش ورزشی مانند کفش ایمنی ملی کمی دشوار است. اطمینان حاصل کنید که از خمیر دندان کاملا سفید و خمیردندانی استفاده می کنید که در هیچکدام از آنها ریزدانه وجود نداشته باشد.

اولین قدم این است که خمیر دندان را روی ناحیه ای که لکه وجود دارد بمالید و مطمئن شوید که کاملاً پوشانده شده است. سپس، حدود ده دقیقه صبر کنید و خمیر دندان را با یک حوله گرم و مرطوب بشویید، مطمئن شوید که هیچ باقیمانده ای روی کفش کتانی باقی نمانده است.

The 30 Best '90s Shoes for Women to Wear Today | Marie Claire

خرید کتونی دخترانه

هنگام خشک کردن پارچه کانورس سفید، توصیه می کنیم به جای گذاشتن آنها در خشک کن، این کار را در فضای باز انجام دهید زیرا ممکن است چروک یا خراب شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.