پسته خندان قزوین که شکستگی ها را در عرض دو روز درمان می کند

مصرف پسته در یک رژیم غذایی متعادل به حفظ سلامت قلب کمک می کند، حتی در افراد دیابتی، زیرا سرشار از فیبر، اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان است.

همچنین پسته خندان قزوین حاوی پتاسیم مفید برای کنترل فشار خون، تیامین، برای عملکرد طبیعی قلب، مس و منگنز، سلنیوم، ریبوفلاوین، روی و ویتامین E است که برای محافظت از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو مفید است.

ضد سرطان ریه
مطالعه ای که توسط محققان دانشگاه زنان تگزاس (TWU) انجام شد، این امکان را فراهم کرد که مشخص شود این میوه به لطف مقدار مناسب ویتامین E، در مبارزه با سرطان ریه موثر است.

به ویژه، مصرف بیشتر گاما توکوفرول، نوعی ویتامین E، خطر ابتلا به این بدخیمی را کاهش می دهد.

چند پسته در روز بخوریم؟
WHO (سازمان بهداشت جهانی) توصیه می‌کند که نباید بیش از 30 گرم پسته در روز بخورید ، که معادل حدود 49 پسته است و ترجیحاً به‌عنوان میان‌وعده در اواسط صبح یا بعد از ظهر مصرف شود.

کسانی که از بیماری قلبی یا نارسایی کلیه رنج می برند از مصرف پسته شور خودداری کنند.

بخش مشخص شده مطابق با قسمتی است که روزانه در یک رژیم غذایی کم کالری گنجانده شود: این موضوع توسط انجمن پسته کاران آمریکا نیز تایید شده است که نشان دهنده پسته کاران آمریکایی است که نشان می دهد در این مقدار فقط 165 کالری در مقابل فواید زیادی برای کاهش وزن.

تأیید بیشتر از سوی محققان دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا نیز به دست آمده است که گزارشی را در “ژورنال تغذیه” منتشر کرده‌اند که در آن نشان داده‌اند که چگونه یک رژیم غذایی متعادل حاوی پسته، که در این مقدار مصرف می‌شود، یک متحد عالی نه تنها برای سلامتی بلکه برای لاین است.

در نتیجه، پسته غذایی با ارزش غذایی بالاست که اگر در یک رژیم غذایی متعادل قرار داده شود ، باعث کاهش وزن می شود و در عین حال سطح بالایی از رفاه را در سراسر بدن حفظ می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.