لنت ترمز ساینا پارس که از ماشین پژو پارس برداشته شده است

لنت ترمز و کیت ترمز دیسکی ماشین چاپ را به اشتراک بگذارید لنت ترمز ساینا پارس حساس ترین مواد اصطکاک در کل سیستم ترمز، بین تمام محدودیت های دیسک ترمز و پیستون کالیپر هستند.

Valeo با تمرکز بر کیفیت و نوآوری، 98٪ از طیف خودروهای اروپایی را با تجربه خود به عنوان یک تامین کننده برتر در بخش خودرو، با راه حل های اختصاص داده شده به بازار پس از فروش، تامین می کند.

هنگامی که خودرو ترمز می کند، مهمترین عنصر ایمنی در سیستم ترمز، سطحی کوچکتر از کف دست دارد: در این سطح، انرژی جنبشی به گرما تبدیل می شود و سرعت توقف خودرو را کاهش می دهد.

در این سطح، تمام مشخصات فیزیکی باید بررسی شود تا از قابلیت رانندگی وسیله نقلیه اطمینان حاصل شود در این سطح، تمام ارتعاشات باید جذب شوند تا از نویز جلوگیری شود.

 

Valeo برای طیف وسیعی از لنت‌های ترمز، از بهترین فناوری‌های ممکن برای ارائه در برخی موارد، بسیار بیشتر از یک محصول O.E استفاده می‌کند تا فاصله ترمز کوتاه‌تر، مقاومت بهتر در برابر تخریب و ترمز مطلوب در هر شرایطی را فراهم کند.

مشخصات OE بازگشت به اصول اولیه: محصول طراحی شده برای یک وسیله نقلیه باید حداکثر کارایی را تضمین کند تا مونتاژ و ترمز بهینه شود.

100% تبلت‌های از پیش جریمه‌شده همه تبلت‌های ممتاز Valeo در خط تولید از قبل جریمه شده‌اند تا جلوه محو شدن را محدود کنند. این کارکرد کامل ترمز را از همان اولین ترمزگیری تضمین می کند. بسته‌بندی به لطف ارائه جدید برند، یکپارچگی پد از زمان مونتاژ محافظت می‌شود.

مدرن، کاربردی و جمع و جور، همچنین به لطف برچسب بزرگتر، بهینه سازی و شناسایی را برای افراد حرفه ای آسان می کند. سطح بالایی از لوازم جانبی همه در یک جعبه.

لنت های ترمز Valeo راحت تر نصب می شوند و از سفارش قطعات خاص خودداری می کنند بهترین فناوری‌ها پدهای توسعه‌یافته برای O.E. آنها مختص یک وسیله نقلیه واحد هستند. با این حال، در بازار پس از فروش، یک ماده اصطکاکی بسیاری از کاربردهای مختلف خودرو را پوشش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.