قابلمه استیل لاویلوکس با طراحی بسیار عجیب در جشنواره آشپزی فرانسه

فوراً از یک حوله میکروفیبر بدون پرز برای خشک کردن کامل ظروف استفاده کنید. این به جلوگیری از لکه ها و رگه های آب کمک می کند.

چگونه تغییر رنگ را از قابلمه استیل لاویلوکس ضد زنگ پاک کنیم تغییر رنگ ناشی از گرمای بیش از حد و لکه ها و رگه های سفید برجای مانده از مواد معدنی در آب را می توان برای بازگرداندن پوشش ظروف استیل ضد زنگ حذف کرد.

اگر آب لوله کشی شما دارای محتوای کلسیم (آب سخت) بالایی باشد، احتمالاً متوجه باقی مانده سفید گچی روی ظروف آشپزی خواهید شد. برای حذف این باقیمانده، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

با سرکه تمیز کنید یک اسفنج تمیز را با سرکه سفید مقطر رقیق نشده اشباع کنید و تغییر رنگ رنگین کمانی را که روی ظروف استیل ظاهر می شود پاک کنید. خوب در آب گرم بشویید و با یک حوله میکروفیبر خشک کنید.

مواد معدنی را با سرکه از بین ببرید برای از بین بردن بقایای مواد معدنی سفید گچی از کف ظروف استیل، ظرف را با یک قسمت سرکه سفید مقطر و سه قسمت آب پر کنید. روی اجاق گاز قرار دهید و به جوش بیاورید.

 

قبل از شستن طبق معمول، حرارت را خاموش کنید و اجازه دهید تابه کاملا خنک شود. لکه های آب را با جوش شیرین پاک کنید جوش شیرین را روی یک اسفنج مرطوب بپاشید و به آرامی لکه های آب روی فولاد ضد زنگ را به دنبال دانه های فلز بمالید.

با آب گرم بشویید و با یک حوله میکروفیبر خشک کنید. چگونه مواد غذایی گیر کرده را از ظروف استیل جدا کنیم غذای گیر کرده را بجوشانید اگر با دست شستن ظروف غذای گیر کرده را از بین نمی برد، بگذارید گرما مشکل را حل کند.

به اندازه کافی آب صابون به ظروف آشپزی اضافه کنید تا آشفتگی گیر کرده را بپوشاند. آن را روی اجاق گاز قرار دهید و حرارت دهید تا آب به جوش بیاید.

آب صابون را به مدت 10 تا 15 دقیقه بجوشانید. از المنت حرارتی بردارید و از یک کفگیر چوبی یا پد نایلونی برای خراش دادن غذا استفاده کنید.

اجازه دهید آب و تابه کاملا خنک شود و سپس طبق معمول بشویید. با غذای سوخته مقابله کنید اگر آب صابون و حرارت غذا را از بین نمی برد…

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.