فروشگاه مشترک خوراک دام و طیور پرشیان و غذای انسان

تراکم تخت ها در گاوخانه باید متوسط ​​باشد سوله پرواربندی علاوه بر اتاق زایمان عمدتا با سوله های ساده ساخته می شود که باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود و در فصل زمستان فقط برای ساخت گلخانه باید از ورق های پلاستیکی استفاده کرد.

سیستم تامین آب و خوراک دام و طیور پرشیان در گاوداری باید بتواند به طور عادی کار کند و باید به راحتی کار کند و به راحتی تمیز شود. علاوه بر این باید یک زمین ورزشی نیز در این منطقه ساخته شود.

2 روش تغذیه مناسب را انتخاب کنید

پرورش گاو گوشتی نیاز به انتخاب روش تغذیه مناسب با توجه به شرایط طبیعی محلی و شرایط پرورش مزرعه دارد.روش های رایج تغذیه عمدتاً شامل تغذیه آزاد در حصارهای کوچک، بندکشی در فرورفتگی های معمولی و بندکشی تمام روز است.

در میان آنها، پرورش آزاد در حصارهای کوچک به طور کلی برای 6 تا 15 گاو در هر آغل مناسب است و مساحت هر رأس به طور کلی 4 تا 5 متر مربع است و می توان آن را آزادانه یا به طور منظم تغذیه کرد.

 

قبل از هر چیز باید در انتخاب سایت خوب عمل کرد، در انتخاب سایت از یک طرف باید به پیشگیری از همه گیر توجه کرد و از طرف دیگر راحتی را نیز در نظر گرفت.

بنابراین، شما باید حومه شهر را با حمل و نقل راحت انتخاب کنید، معمولاً حدود 500 متر از جاده اصلی ترافیک فاصله دارد و آب و برق نزدیک است. بادگیر و آفتابی مساحت سایت باید با توجه به تعداد پرورش تعیین شود، اما باید فضایی برای توسعه وجود داشته باشد.

در ساختن گاوداری باید اصول علمی و کاربردی را رعایت کرد تا در زمستان گرم و در تابستان خنک باشد.

در حال حاضر مزارع گاو گوشتی جایگاه مهمی را در صنعت دامپروری اشغال کرده‌اند، اما کشاورزان هنوز درک کافی از اصلاح علمی گاو گوشتی ندارند.

بنابراین نمی‌توانند واقعاً به پرورش کارآمد دست یابند و مزایای اقتصادی اصلاح به حداکثر نرسیده است. برای به دست آوردن مزایای اقتصادی بالاتر از پرورش گاو گوشتی، تسلط بر نکات فنی کلیدی ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.