سقوط هواپیما حاوی کاشی لانه زنبوری چند لحظه پس از پرواز

بازسازی یک دیوار کاشی تنها به چند ساعت کار و حدود 35 دلار برای ابزار و مواد نیاز دارد. چهار مرحله اصلی ترمیم کاشی عبارتند از:

لایه بندی مجدد کاشی لانه زنبوری درزگیری مجدد بین وان و کاشی؛ درزبندی در اطراف دسته دوش و دهانه وان؛ و محافظت از اتصالات دوغاب با سیلر سیلیکونی.

<p>از اره GROUT برای خراشیدن هر دوغاب ترک خورده، نرم یا بد رنگ شده از درزهای بین کاشی های دیوار استفاده کنید.</p>
از اره GROUT برای خراشیدن هر دوغاب ترک خورده، نرم یا بد رنگ شده از درزهای بین کاشی های دیوار استفاده کنید. عکس مرل هنکنیوس
حذف گروت قدیمی
اولین گام این است که اتصالات آسیب دیده را با یک دوغاب اره تمیز کنید که با قیمت حدود 5 دلار در فروشگاه های سخت افزار موجود است. دسته پلاستیکی اره با یک تیغه فولادی مجهز شده است که دارای دندانه های دندانه دار تیز یا ساینده کاربید ساینده است. هر دو خوب کار می کنند.

 

تیغه را در امتداد محل اتصال بکشید تا دوغاب قدیمی را خراش دهید (عکس زیر، سمت چپ). ابزار را محکم فشار دهید، اما مطمئن شوید که از درز بیرون نیاید و کاشی را خراب نکند. معمولاً فقط دو یا سه پاس طول می کشد تا به دوغاب تمیز و سالم زیر آن برسید، اگرچه ممکن است مجبور شوید کل بخش را بردارید.

در هر صورت، مفصل را کمی فراتر از ناحیه آسیب دیده و به دوغاب سالم برش دهید تا مطمئن شوید که همه چیزهای قدیمی را جدا کرده اید.

بعد از اینکه تمام درزهای دوغاب آسیب دیده را تمیز کردید، از یک خراش تیغه مستقیم برای برش مهره درزگیر از بین لبه بالایی وان یا تشت دوش و اولین قسمت کاشی استفاده کنید (عکس بالا، سمت راست).

تا آنجا که ممکن است از درزگیری قدیمی بیرون بکشید. در صورت لزوم، از یک چاقوی بتونه یا پیچ گوشتی با تیغه نازک برای از بین بردن هرگونه لکه های سرسخت استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.