سرامیک پرسلان سه بعدی که با پودر هسته خرما درست شده است

کفپوش کاشی و سرامیک بادوام، تمیز و نگهداری آسان، ضد آب و لکه و بسیار متنوع است.

نصب در هر نقطه ای از خانه شما از روی میز تا کاشی کف حمام تا دوش، دیوارها و پاسیوهای بیرونی یا ورودی ها امکان پذیر است. نگران پیدا کردن آن رنگ مناسب برای ایده های بازسازی حمام یا آشپزخانه خود نباشید.

کاشی و سرامیک پرسلان سه بعدی تقریباً در هر سایه ای با الگوها و بافت های جالب از جمله تقلید مناسب از سنگ طبیعی مانند کاشی کف تراورتن وجود دارد. در صفحه قبلی کاشی و سرامیک کف همه چیزهایی را که باید در مورد کاشی و سرامیک بدانید توضیح دادیم.

در این صفحه مزایا و معایب را پوشش می دهیم و سرامیک را با سایر گزینه های کاشی کف مقایسه می کنیم. جوانب مثبت منفی طرفداران ضد آب و ضد لک کشش خوب و مقاومت در برابر لغزش طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها سرامیک لعاب دار نیازی به آب بندی ندارد.

در گرما یا یخبندان ترک نمی خورد یا تغییر شکل نمی دهد رنگ ها محو نمی شوند انبوهی از رنگ ها، الگوها و بافت ها تمیز کردن آسان فقط با آب داغ، بخارشوی یا محصولات تمیز کننده استاندارد بادوام، بسیار مقاوم در برابر سایش و ماندگاری طولانی مدت کاشی کف کم هزینه یا با تخفیف منفی تراشه ها و خراش ها لعاب رنگی را از بین می برند.

تعمیر و یا سطح مجدد مشکل است می تواند کمی پلاستیکی به نظر برسد بسته به سطح سبکی که سعی می کنید با طراحی کاشی حمام یا آشپزخانه خود به آن دست پیدا کنید، نصب کاشی و سرامیک کف می تواند یک انتخاب عالی باشد.

این یک کفپوش سطح بالا یا سطح بالا محسوب نمی شود، اما مطمئناً به خوبی ارائه می شود و معایب آن بسیار کم است.

بنابراین، برای قیمت، کاشی کف سرامیکی سخت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.